Szybka i bezpieczna pożyczka przez internet

Szybka pożyczka przez internet to często jedyna możliwość załatania domowej dziury budżetowej. Czasem jest to jedyna opcja uzyskania dodatkowych środków, które są pilnie potrzebne na niespodziewane okazje, gdy nie ma możliwości pożyczenia pieniędzy od rodziny, czy znajomych.

Jak wyszukać najlepszą ofertę pożyczki przez internet?

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących pożyczki, często nawet dla osób zadłużonych i z negatywną historią kredytową. Nie warto jednak sięgać po pierwszą lepszą ofertę pożyczki, lepiej porównać wiele ofert i wybrać najlepszą. Najlepiej skorzystać z porównywarki, która wyszuka najbardziej konkurencyjne propozycje, wówczas można zobaczyć na podstawie całkowitego kosztu pożyczki, jak różne są oferty poszczególnych pożyczkodawców. Często różnice w wysokości oprocentowania są ogromne, jednak nie dla każdego bankowe regulaminy i sposoby wyliczeń są jasne i nie każdy od razu jest w stanie stwierdzić, która z ofert jest droższa. Porównując całkowity koszt pożyczki, czyli wysokość pożyczonej kwoty oraz należnych odsetek, z łatwością można to stwierdzić.

Jak otrzymać pieniądze na konto?

Procedura uzyskania jest bardzo prosta. Po pierwsze, po wyszukaniu odpowiedniej oferty, poprzez formularz dostępny na stronie pożyczkodawcy należy podać swoje dane osobowe oraz ewentualnie inne informacje niezbędne do weryfikacji wniosku o udzielenie pożyczki. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku, zwykle już po kilku minutach od wysłania zgłoszenia, po zapoznaniu się po raz kolejny ze szczegółowymi warunkami pożyczki, możemy przystąpić do weryfikacji rachunku, na który będą wypłacone pieniądze. Weryfikacja polega na wysłaniu symbolicznej kwoty, np. 1 grosza, na konto pożyczkodawcy, w celu sprawdzenia, czy dane pożyczkobiorcy oraz dane właściciela konta bankowego są identyczne. Nie można podawać innych numerów rachunków, niż własny, np. mamy czy siostry, ponieważ takie wniosek zostanie odrzucony.

W jaki sposób wypłacane są pieniądze na konto?

Po ostatecznej pozytywnej decyzji wniosku oraz zatwierdzeniu przelewu weryfikacyjnego, wnioskowana kwota zostanie wypłacona na nasze konto. W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, pożyczka przez internet jest realizowana w bardzo krótkim czasie i wypłata jest realizowana natychmiast – często środki są dostępne do naszej dyspozycji już po kilkunastu minutach. Pożyczkodawca nie sprawdza, na jaki cel wydatkujemy środki i pozostają one do naszej wyłącznej dyspozycji. Zgodnie z obowiązującym prawem, można odstąpić od zawartej w ten sposób umowy pożyczki w ciągu 14 dni od jej udzielenia, bez żadnych konsekwencji. W takim przypadku, jeśli pożyczona kwota zostanie zwrócona w tym terminie, nie musimy płacić żadnych odsetek.

Pożyczka przez internet to z pewnością najlepszy i najszybszy sposób na szybkie uzyskanie dodatkowych środków na nieprzewidziane wydatki. Odpowiednio dobrana, wcale nie musi oznaczać niebagatelnie wysokich odsetek. Po terminowym spłaceniu pierwszej pożyczki przez internet, można ubiegać się o udzielenie kolejnej, nawet na wyższe kwoty, co stanowi swoiste koło ratunkowe na wypadek niespodziewanych wydatków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *