Strona PRO

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Poznaj naszą ofertęObejrzyj nasze portfolio

Strona PRO – o co chodzi?

Strona PRO różni się od One Page’a tym, że jest stroną zakładkową. Każda sekcja znajduje się na osobnej podstronie. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorst, które chcą mieć dużą oraz szczegółową stronę internetową, na której potencjalny klient znajdzie wszystkie informacje na temat firmy. Kreatywna szata graficzna, odpowiednio rozplanowane zakładki, funkcjonalne menu, responsywność oraz system zarządzania stroną – to właśnie jest PRO.

Nowoczesny i kreatywny design

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest zaprojektowana graficznie na najwyższym poziomie. Strona przykuje uwagę Twoich klientów.

CMS WorPress

Strona PRO oparta jest na systemie WordPressa. Daje Ci to możliwość samoobsługowej zmiany treści i obrazków na stronie internetowej.

Responsywność i mobilność

Wykonana przez nas strona internetowa jest w pełni responsywna – oznacza to, że wyświetla się ona prawidłowo również na smartfonach i tabletach.

Tworzenie Strony PRO

Strona PRO wymaga odpowiedniego zaprojektowania. Musimy na początku zastanowić się nad odpowiedniki zakładkami, które będzie zawierać strona internetowa (np. „O nas”, „Oferta”, „Kontakt”, itp.). Bardzo ważna jest również kolorystyka. Powinna pasować do branży oraz firmowego loga oraz musi przykuwać oko użytkownika strony. Odpowiedni design i prawidłowe rozmieszczenie treści oraz obrazków to klucz do sukcesu.

W pierwszej kolejności stworzymy projekt strony, który według nas będzie najbardziej dla Ciebie odpowiedni – Ty w tym czasie możesz przygotować teksty oraz zdjęcia, które będziesz chciał umieścić na stronie www. Następnie wspólnie omawiamy projekt, wdrażamy ewentualne poprawki oraz wprowadzamy przygotowane przez Ciebie treści. Kolejnym krokiem jest wykupienie odpowiedniej domeny (www.twojanazwa.pl) oraz upublicznienie strony. Zajmujemy się wszystkim od A do Z oraz pomagamy zarówno w wyborze domeny jak i odpowiedniego hostingu. Możesz na nas liczyć od początku, aż do końca.

Po upublicznieniu strony pod oficjalną domeną pozostaje Ci tylko rozreklamować ją wśród swoich klientów, my natomiast z miłą chęcią dodamy ją sobie do naszego portfolio.

Zalety i fukcje Strony PRO

Duża ilość podstron

Duża ilość zakładek pozwala na stworzenie w pełni funkcjonalnej i szczegółowej strony internetowej. Sprawdź w naszym cenniku przedziały ilości podstron i ich koszt.

Responsywna budowa

Projektujemy wyłącznie strony internetowe, które dopasowywują się do każdej rozdzielczości. Strona internetowa będzie wyświetlać się prawidłowo na komputerach, tabletach oraz telefonach.

Przejrzysty wygląd

Podstawą jest, aby wykonana strona internetowa, była prosta dla każdego użytkownika. Odpowiednie rozmieszczenie elementów pomoże mu znaleźć to czego szuka.

Formularz kontaktowy

Funkcjonalny formularz kontaktowy, który będzie na stronie pozwoli Twoim klientom na łatwiejszy kontak z Tobą. Każda wiadomość wysłana bezpośrednio z niego trafiać będzie na Twojego e-maila.

Mobilne menu

Niezależnie od rozdzielczości – menu strony internetowej musi być odpowiednio widoczne i łatwe w obsłudze na każdym komputerze, tablecie oraz telefonie komórkowym.

Szybkość działania

Projektujemy stronę internetową w taki sposób, aby szybko się ładowała. Odpowiednia kompresja zdjęć, przejrzysty kod oraz odpowiednio dobrany hosting to klucz do prędkości.

Lekkość

Staramy się, aby wykonana strona internetowa ważyła jak najmniej. Dzięki temu szybko się wczytuje, nie potrzebujesz dużego hostingu, a klient traci mniej transmisji danych.

Wielopoziomowe menu

Jeżeli będzie tego wymagała strona internetowa możemy wdrożyć wielopoziomowe menu, które pozwoli podzielić zakładki na drobniejsze podkategorie.

System zarządzania treścią

Dzięki temu, że wdrażamy stronę na systemie WordPress masz możliwość w przyszłości samodzielnego dodawania, edytowania oraz usuwania tekstów oraz zdjęć na stronie internetowej.

Certyfikat SSL Let's Encrypt

Kiedyś certyfikatu używały strony przez które przechodziły dane użytkowników (sklepy, banki, portale społecznościowe). Dzisiaj każda nowoczesna strona www powinna posiadać certyfikat SSL.

Animacje i slider

Aby strona była jak najbardziej kreatywna i nowoczesna, używamy odpowiednio dobranych animacji i responsywnych sliderów. Strona internetowa jest dzięki temu żywa oraz dynamiczna.

System zarządzania treścią

Dzięki temu, że wdrażamy stronę na systemie WordPress masz możliwość w przyszłości samodzielnego dodawania, edytowania oraz usuwania tekstów oraz zdjęć na stronie internetowej.

Wykonane przez nas strony PRO

Obejrzyj nasze portfolio ze stronami PRO (kliknij wybrany obrazek, aby przejść do strony).

577 805 180
biuro@taoc.pl
O nas
close slider

TAOC

The Academy of Code

Innowacyjność, kreatywność oraz nowoczesność to główne cechy TAOC’a. Jesteśmy zgraną ekipą webdesignerów, których połączył wspólny cel założenia studia tworzącego wspaniałe strony internetowe.

Co nas cechuje?

• Innowacyjne pomysły - stawiamy na niekonwencjonalne projekty, które przykują uwagę klientów.

• Działamy ekspresowo - gwarantujemy szybki czas realizacji. Posiadamy praktyczne doświadczenie.

• Dbamy o bezpieczeństwo - stosujemy szereg zabezpieczeń antywirusowych i antyspamowych.

• Posiadamy atrakcyjną ofertę - mamy najlepszą możliwą ofertę na rynku, na którą może sobie pozwolić każda firma.

• Służymy poradą - w razie pytań i problemów, jesteśmy chętni do pomocy.

• Zapraszamy cały świat - nie ogranicza nas odległość od klienta. Wszystko załatwimy zdalnie.