Strona OnePage

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Poznaj naszą ofertęObejrzyj nasze portfolio

Czym jest strona OnePage?

Strona internetowa typu OnePage jest zyskującą na popularności jednostronicową e-wizytówką. Cała witryna opiera się na jednej stronie, podzielonej na sekcje (typu ‚O nas’, ‚Oferta’, ‚Kontakt’ itp.). Menu występuje w formie linków (kotwic), które przenoszą użytkownika do danej sekcji. Strony www typu OnePage charakteryzują się prostotą, przejrzystością oraz kreatywnym designem. Jest idealna dla małej firmy, która potrzebuje posiadać stronę internetową w formie e-wizytówki.

Co posiada strona OnePage?

Strona OnePage jest lekka, prosta, szybka i funkcjonalna. Jest strzałem w dziesiątkę dla małych firm, które potrzebują zawrzeć na stronie ogólne informacje na swój temat. Typowa strona typu OnePage posiada następujące sekcje oraz funkcje:

 

  • 4-5 odpowiednio odseparowanych sekcji (np. „O nas”, „Oferta”, „Cennik”, „Galeria”, „Kontakt”)
  • menu pozwalające przejść użytkownikowi do odpowiedniej sekcji
  • formularz kontaktowy
  • mapę dojazdu do biura lub lokalu
  • animacje oraz slider

Zalety strony OnePage

Przejrzystość

Strona typu OnePage jest bardzo przejrzysta, zawiera tylko ogólne informacje na temat firmy, a odpowiedni podział na sekcje pozwala zachować harmonię i porządek na stronie.

Lekkość i szybkość działania

Dzięki małej ilości informacji oraz zdjęć – strona typu OnePage jest lekka i szybko się ładuje. Wpływa to na zachowanie użytkownika oraz pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. 

Szybki czas realizacji

Strona OnePage jest jednostronicowa, wymaga mniej czasu na wykonanie niż strony zakładkowe. Średni czas realizacji strony typu OnePage wynosi 3-4 dni. Zajmujemy się tym od A do Z.

Atrakcyjna cena

OnePage jest strzałem w dziesiątkę dla małych firm oraz takich, które nie chcą wydawać fortuny na stronę internetową. Witryna OnePage jest kreatywną i innowacyjną formą e-wizytówki.

Wykonane przez nas strony One Page

Obejrzyj nasze portfolio ze stronami typu One Page (kliknij wybrany obrazek, aby przejść do strony).

577 805 180
biuro@taoc.pl